Úvod
O nás
Naše služby
Ceník
Destinace
Akce
Kontakt
© 2014 Amulet Travel
Společnost Amulet Travel s.r.o. je zapsána
v obchodním rejstříku vedeném Městským
soudem v Praze, vložka C 196 896

IČ: 2424 5216
DIČ CZ 2424 5216

Přejít na server www.justice.cz


Společnost Amulet Travel je cestovní agenturou zaměřující se převážně na přepravní služby v rámci střední Evropy (specializace především na Českou republiku), a to jak na individuální přepravu osob, tak i na skupinovou přepravu osob.V oblasti cestovního ruchu působíme již od roku 1996 (pod značkou Amulet Travel působíme od roku 2012).

Veškeré přepravní služby, které poskytujeme, jsou realizovány kvalitními osobními vozy, vany i autobusy s jazykově vybavenými řidiči a v případě Vašeho požadavku i s průvodci, kteří Vám během cesty poskytnou zajímavé a užitečné informace o konkrétní destinaci a jsou vám schopni zodpovědět Vaše dotazy ohledně dané destinace, které během svého pobytu navštívíte. Přepravní služby poskytujeme převážně v českém, anglickém, španělském, italském a ruském jazyce.

Transfery jsou poskytovány individuálně (privátně) i formou shuttle. Samozřejmostí našich řidičů je dochvilnost, slušné vystupování a upravený vzhled a oblékání v rámci dress code. Služby jsou poskytovány vozy, které mají průměrné stáří 3 roky, jsou pravidelně servisovány a přistaveny vždy dokonale čisté. Náš vozový park je dálkově monitorován a všechna sedadla ve vozech jsou pojištěna pro případ vzniku škodné události.

Ačkoliv naší hlavní doménou jsou přepravní služby v rámci střední Evropy, poskytujeme i kvalitní průvodcovský servis, rezervaci ubytování, letenek a lístků na vlak, rezervace kulturních akcí a večeří, koordinaci konferencí a vše ostatní spojené s cestovním ruchem.

Naše služby poskytujeme 24 hodin denně 365 dní v roce. Objednávky přijímáme e-mailem, telefonicky či prostřednictvím SMS a Skype. Nebojte se nás na cokoliv zeptat. Objednávky a poptávky zpracováváme maximálně do 24 hodin od přijetí. Naše společnost dlouhodobě spolupracuje s velkými cestovními kancelářemi z celého světa.
Tato firemní prezentace je optimalizována pro počítače s rozlišením 1680 x 1050 bodů ve 32bit barevné paletě a vyšší
Společnost Amulet Travel doporučuje prohlížeč Microsoft Internet Explorer 8.0, Google Chrome, Mozilla Firefox a Opera 9.52 a vyšší