Úvod
O nás
Naše služby
Ceník
Destinace
Akce
Kontakt
© 2014 Amulet Travel
Společnost Amulet Travel s.r.o. je zapsána
v obchodním rejstříku vedeném Městským
soudem v Praze, vložka C 196 896

IČ: 2424 5216
DIČ CZ 2424 5216

Přejít na server www.justice.cz


Průvodcovské služby     Rezervace ubytování a kulturních akcí

Přepravní služby zajišťujeme reprezentativními vozy převážně značky Mercedes Benz, se zkušenými řidiči, kteří hovoří několika cizími jazyky. Všechna vozidla jsou vybavena klimatizací a veškerá sedadla ve voze jsou pojištěna. Na vyžádání je možné zdarma připravit do vozu dětskou autosedačku, stejně tak nám nečiní problém vyjít Vám vstříc v podobném individuálním požadavku. Řidič kromě přepravních služeb podává klientovi základní informace o destinaci a zároveň při odletech pomáhá klientům při odbavování na letišti, při ubytování, či jako asistence nebo překladatel při nákupu lístků, rezervace míst ve vybrané restauraci apod.

Naší řidiči bedlivě sledují udávané časy jednotlivých příletů resp. očekávaných příjezdů vlaků a to i včetně neplánovaných zdržení či naopak dřívějších příjezdů. Nemusíte mít tedy obavy, že by případném zpoždění řidič nečekal včas připraven na smluveném místě.

Pro bližší informace o našich možnostech přepravních služeb nám zašlete písemnou poptávku na
Tato firemní prezentace je optimalizována pro počítače s rozlišením 1680 x 1050 bodů ve 32bit barevné paletě a vyšší
Společnost Amulet Travel doporučuje prohlížeč Microsoft Internet Explorer 8.0, Google Chrome, Mozilla Firefox a Opera 9.52 a vyšší