Úvod
O nás
Naše služby
Ceník
Destinace
Akce
Kontakt
© 2014 Amulet Travel
Společnost Amulet Travel s.r.o. je zapsána
v obchodním rejstříku vedeném Městským
soudem v Praze, vložka C 94103

IČ: 2707 1332
DIČ CZ 2707 1332

Přejít na server www.justice.cz


Nabízíme širokou nabídku kvalitních přepravních služeb spolehlivými automobily, minivany a autobusy renomovaných značek. Snažíme se maximálně uspokojit Vaše přání a jsme Vám k dispozici i při zajištění exkurzí, kulturních akcí, večeří i ubytování. Naší domovskou destinací je Praha, ale poskytujeme transfery i v rámci celé střední Evropy, jak pro privátní, tak i firemní klientelu. Spolupracujeme s cestovními kancelářemi z celého světa. Budeme rádi pokud se i vy stanete našim dalším spokojeným klientem.


   Česky    English    Espaňol
Berlín - kosmopolitní město
Pojeďte s námi do Berlína! Rychle, pohodlně, ekonomicky a bez stresu. Během příjemné cesty je možná zastávka v Drážďanech, kde se můžete osvěžit a navštívit památky tohoto krásného města bez starosti o svá zavazadla. Během cesty se můžete v klidu osvěžit, vyspat a během 3 a půl hodin budete již na recepci svého hotelu.
Evropa - objevte více
Toužíte během dovolené po Evropě poznat více zemí? Nejlepší varianta pro poznávání krás jednotlivých evropských zemí je auto. Máme zkušenosti s okruhy po celé Evropě. Během cesty Vám bude k dispozici jazykově vybavený řidič. Rádi Vám nezávazně pomůžeme s naplánováním itineráře, nákupem vstupenek i s výběrem vhodných hotelů.
Vídeň - město valčíků
Využijte příležitosti se podívat při cestě do Vídně do jednoho ze dvou českých měst, které jsou na seznamu UNESCO. Během cesty je možná zastávka v Českém Krumlově či v Telči. Pokud spěcháte a potřebujete být bez zastávky rychle ve Vídni, cesta autem přímo na místo určení Vám nezabere déle než tři a půl hodiny příjemné jízdy.
Karlovy Vary - lázně
Nenechte si ujít během své návštěvy Prahy možnost jednodenního výletu do největšího a nejkrásnějšího českého lázeňského města, které je z Prahy vzdáleno pouze jednu a půl hodiny jízdy autem. Město, které se pyšní pěti kolonádami a třinácti aktivními léčivými prameny, jistě okouzlí a nadchne i Vás.