Úvod
O nás
Naše služby
Ceník
Destinace
Akce
Kontakt
© 2014 Amulet Travel
Společnost Amulet Travel s.r.o. je zapsána
v obchodním rejstříku vedeném Městským
soudem v Praze, vložka C 196 896

IČ: 2424 5216
DIČ CZ 2424 5216

Přejít na server www.justice.cz

Maďarsko     Německo     Polsko     Rakousko

Česká republika leží doslova v srdci Evropy a svou jedinečnou polohou je přímo předurčena pro návštěvu a výlety do celé řady dalších oblíbených turistických destinací, jako jsou např. Vídeň, Berlín, Mnichov, Drážďany, Krakov, Budapešť atd.

Hlavním městem České republiky je Praha, která je zároveň největším turistickým lákadlem pro většinu návštěvníků ČR. Prahu ročně navštíví více než 5 milionů turistů z celého světa a to z ní činí desáté nejnavštěvovanější město na světě.

Svým historickým centrem a městskou památkovou rezervací chráněnou v rámci UNESCO World Heritage programu se Praha řadí oprávněně mezi nejkrásnější města světa a je plná historických památek. Turistům vedle řady pamětihodností nabízí i nepřeberné množství kulturních a sportovních akcí či festivalů.

Praha je svojí polohou v centru České republiky ideálním výchozím bodem pro realizaci jednodenních výletů do ostatních českých měst jakými jsou např.: Karlovy Vary, Český Krumlov či Kutná Hora.

V České republice je v současnosti 14 měst zahrnuto do celosvětového programu UNESCO a tak za návštěvu nestojí pochopitelně pouze Praha, ale i celá řada dalších, malebných historických měst (např. Mariánské Lázně, Telč či Poděbrady). Naleznete zde i úchvatné přírodní scenérie, jeskyně, přírodní jezera či propasti, ale také lyžařská střediska, rozhledny a plně vybavené rekreační oblasti v blízkosti vodních ploch, která stojí za to navštívit.

Uvítáme, pokud využijete našich služeb a budeme Vám moci být nápomocni při výběru cílů Vašich cest. Česká republika je nejenom naší specializací, ale i naším domovem, a jsme tedy schopni Vám z ní nabídnout to nejlepší.
Tato firemní prezentace je optimalizována pro počítače s rozlišením 1680 x 1050 bodů ve 32bit barevné paletě a vyšší
Společnost Amulet Travel doporučuje prohlížeč Microsoft Internet Explorer 8.0, Google Chrome, Mozilla Firefox a Opera 9.52 a vyšší