Úvod
O nás
Naše služby
Ceník
Destinace
Akce
Kontakt
© 2014 Amulet Travel
Společnost Amulet Travel s.r.o. je zapsána
v obchodním rejstříku vedeném Městským
soudem v Praze, vložka C 196 896

IČ: 2424 5216
DIČ CZ 2424 5216

Přejít na server www.justice.cz


Pro větší přehled o nadcházejících kulturních a sportovních akcích v rámci Prahy a České republiky vám přinášíme seznam jednotlivých událostí. Pro více informací ohledně jednotlivých akcí nás kontaktujte na


Sledujte nás na Instagramu


Fotky z cest po celé Evropě naleznete na Instagramu a budeme rádi, když nás budete sledovat a případně budete i jedni z těch, co se s námi vydají poznávat Evropu a její krásy.


Instagram
Novinky na Facebooku


Pro více informací nás můžete navštívit a sledovat na Facebooku, kde se dozvíte i nejnovější informace o nejbližších kulturních akcích a kde jsou zároveň zveřejňovány aktuální nabídky.


Facebook


I love you cupcakes


Energii a náladu nejenom na našich cestách nám zvedají dobroty od cukrárny Iloveyoucupcakes, kterou můžete sledovat a podpořit na instagramu.


Instagram
Rezervace ubytování


Pro ty, kteří se rozhodout cestovat individuálně, nabízíme možnost rezervovat hotel skrze naši partnerskou společnost. Bezpečná a ekonomicky výhodná rezervace během pár minut.


Rezervace
Tato firemní prezentace je optimalizována pro počítače s rozlišením 1680 x 1050 bodů ve 32bit barevné paletě a vyšší
Společnost Amulet Travel doporučuje prohlížeč Microsoft Internet Explorer 8.0, Google Chrome, Mozilla Firefox a Opera 9.52 a vyšší